Pořádání výletů, pobytů či táborů pro děti

Pravidelně pořádáme pro děti pobyt o jarních prázdninách, letní pobytový tábor a výlety na nejrůznější pro děti atraktivní místa, a to vždy od května do září. Organizování těchto aktivit se věnujeme již od roku 2013 a máme tak bohaté zkušenosti 😊

Možnost zapůjčení knih z naší odborné knihovny

Součástí jedné z našich poradenských místností je odborná knihovna, kterou pravidelně doplňujeme o nejnovější tituly na téma náhradní rodinné péče, výchovy dětí, komunikace apod. Našim pěstounským rodinám nabízíme zapůjčení knihy zdarma.

Pořádání akcí pro pěstounské rodiny

Klíčem úspěchu pěstounských rodin je nebýt na to sám. Kromě podpory klíčové pracovnice vidíme jako užitečné vzájemné setkávání pěstounských rodin umožňující nejen strávit příjemný společný čas, ale také sdílet svou situaci a zkušenosti. Během roku tak pořádáme akce pro pěstounské rodiny, jako karneval či vánoční workshop, nebo se účastníme veřejných akcí s programem pro rodiny s dětmi (Nadační městečko OKD, Den pěstounství apod.).

Zvýhodněné ceny služeb našich dalších středisek

Naše organizace nabízí prostřednictvím svých několika středisek služby široké cílové skupině a byla by škoda této pestrosti vzájemně nevyužít. Pěstounským rodinám proto nabízíme služby našich dalších středisek za zvýhodněné ceny.